Zum Hauptinhalt wechseln

Medical Science Liaison

Ort Budapest, Budapest, Ungarn Anzeigen-ID R-121408 Veröffentlichungsdatum 12/10/2021

            –Immunology (SLE) & vaccines

Cégprofil:

Az AstraZeneca Kft. az innovatív gyógyszergyártó AstraZeneca multinacionális cégcsoport leányvállalata, amely Magyarországon gyógyszerpromóciós és klinikai kutatási tevékenységet lát el. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg belülről egy olyan nemzetközi vállalatot, amely élen jár a gyógyszerkutatásban, és az életminőséget gyökeresen megváltoztató gyógyszerekkel látja el világszerte betegek millióit a pulmonológia, onkológia és kardio-reno-metabolikus területén.

A munkakör célja:

Az MSL az adott szakterületen szakértelemmel rendelkező tudományos munkatárs, aki döntően a területen dolgozik, és tudományos támogatást nyújt a külső és a belső érintettek számára az AstraZeneca fókuszában levő terápiás területeivel kapcsolatban.

Az immunológia és vakcinák területén a vállalat a közelmúltban számos termékkel jelent meg, s további új készítmények megjelenése várható (először várhatóan a SLE kezelése területén). A személyes orvosszakmai kommunikáció kiemelt fontossággal bír ezen a területen, ezért kívánjuk bővíteni az Orvosi Osztály munkatársi körét.

Felelősségi kör:

  • Folyamatos kapcsolattartás és orvosszakmai kommunikáció kiemelt ügyfelekkel a hozzátartozó termékportfólió területén
  • Tudományos előadások megtartása lokális, regionális rendezvényeken
  • Kongresszusokon való aktív jelenlét, azokon a vállalati megjelenés szakmai előkészítése
  • Tudományos háttérinformációk feldolgozása, tudományos anyagok rendszerezése, ismertetése
  • A kereskedelmi funkciók munkatársainak képzése, munkájának szakmai támogatása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Egyedi orvosi kérdések megválaszolása
  • Klinikai kutatási projektek támogatása

Végzettség:

  • Orvos/Gyógyszerész végzettség

​Szakmai tapasztalat:

  • Minimum 3 év gyógyszer kereskedelmi és\vagy medical tapasztalat
  • Előny a szakterületen szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Elhivatottság orvos szakmai kommunikációra
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre képesség
  • Tudatosság, felelősségvállalás

Nyelvismeret:

  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Számítógépes ismeretek:

  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (Microsoft Office Power Point, Word, Outlook)

Autóvezetési gyakorlat:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Többéves biztos autóvezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság Magyarország területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó belföldön korlátlan magánhasználattal
  • Kellemes légkör egy remek csapatban
  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Innovatív termékekkel szakmai munka

AstraZeneca embraces diversity and equality of opportunity. We are committed to building an inclusive and diverse team representing all backgrounds, with as wide a range of perspectives as possible, and harnessing industry-leading skills. We believe that the more inclusive we are, the better our work will be. We welcome and consider applications to join our team from all qualified candidates, regardless of their characteristics. We comply with all applicable laws and regulations on non-discrimination in employment (and recruitment), as well as work authorisation and employment eligibility verification requirements.

Mitglied in unserer Talentgemeinde werden

Melden Sie sich an, um als erste(r) die Job-Updates zu erhalten.

InteressensschwerpunkteErfassen Sie die ersten Buchstaben einer Kategorie, und treffen Sie dann eine Auswahl aus den Vorschlägen. Erfassen Sie die ersten Buchstaben eines Ortes, und treffen Sie dann eine Auswahl aus den Vorschlägen. Klicken Sie danach auf „Hinzufügen“, um Ihre Benachrichtigung zu erstellen.

Glassdoor logo Rated four stars on Glassdoor

Großartige Kultur, großartige Arbeitsaufgaben, unterstützendes Management. Rotationsmöglichkeit innerhalb des Unternehmens. Sie schätzen Integration und Vielfalt.